قانون جذب با استرهیکس

استرهیکس از جمله استادان قانون جذب در دنیا است که نویسنده کتابهایی چون : بخواهید تا داده شود، تجلی خواسته ها، قانون جذب و ارتعاش و کلی پادکست های صوتی و دوره های قانون جذب می باشد. آشنا شدن با قانون جذب با استرهیکس بسیار دلنشین بود و اگر شناختی از استرهیکس داشته باشید، متوجه می شوید که او مدام اسم آبراهام را ذکر می کند. خب آبراهام کیست؟ سعی می کنم که تا جایی که بتوانم ساده و واضح توضیح بدم. آبراهام یک انسان واقعی نیست، نوعی منبع انرژی و موجود ماورایی است که توسط هوش بی نهایت و الهاماتی که دارد، تلقیناتی به استرهیکس القا می کند. گفته می شود که استر، کانال ارتباطی بین آبراهام و خودش بوده است. در تمام نوشته های استر، او آبراهام را در قالب انسان واقعی به خواننده و شنونده معرفی می کند. در واقع استر به عنوان مترجمی است که سخنان آبراهام را به ما بازگو می کند.

بریم سراغ سخنان الهام بخش استرهیکس

 1. اگر چیزی واقعا واقعا برای شما مهم است، بی خیالیش بشید! به جهان بگید : تو میدونی من چی می خوام، در مسیر کمترین مقاومت، به من اعطایش کن، از طریق ساده ترین راه ممکن، برایم ارزانی نما، به هر طریقی که من توانایی دریافتش را دارم، برایم اعطا کن.
 2. در مورد هرچیزی که فکر میکنید، درواقع نقشه ای برای آینده است. وقتی نگرانید، شکرگزاری می کنید، غر می زنید، لذت می برید، تماما دارید برای آینده دور و نزدیک نقشه می کشید، یعنی چی؟ یعنی از هرچیزی که هم اکنون در حال تجربه هستید، بیشتر و بیشتر جذب می کنید. خب دوست دارید چه نقشه ای بکشید؟
 3. درست همانند هوایی که تنفس می کنید، فراوانی در همه چیز اطراف شما وجود دارد. چنانچه رهاسازی کنید و اجازه ورود به زندگی تان بدید، زندگی دلنشین تر ، راحتتر و جذاب تر خواهد بود.
 4. هم ترازی، موجب پیروزی در هر موضوعی می شود. از هر چیزی که تراز و ارتعاش و فرکانس شما را به هم می زند، دوری کنید، هرچیزی را که می خواهید و هم مسیرش هستید، با شما هم تراز خواهد شد.
 5. شما باید حس خوبی داشته باشید در همه حال، حتی قبل از ثروتمند شدن، قبل از پیدا کردن همسر مناسب، قبل از رسیدن به آنچه که می خواهید.
 6. کل جهان و کائنات، در مسیر تحقق خواسته های شما، هم پیمان شده اند.
 7. هرچیزی که برایتان اتفاق می افتد، نتیجه تقکر و احساس شماست.
 8. به هرچیزی که فکر کنید، باور داشته باشید، اتفاق خواهد افتاد.
 9. مهم نیست که اکنون کجایید و به چه شکلی زندگی می کنید، تصور و تجسم کنید هرآنچه را که آرزویش را دارید، ارتعاش شما، کبریتی برای خواسته ی شماست.
 10. به محض بیدار شدن از خواب، به اولین چیزی که فکر می کنید، سپاسگزاری باشد. باور، تفکری است که به فکر کردن در موردش ادامه می دهید. زمانی که باورهای های شما مطابق با خواسته های شما باشد، پس خواسته هایتان تبدیل به واقعیت ها می شوند.
 11. هرچیزی به طور کامل و دقیق اتفاق می افتد. چنانچه با حالت آرامش و اعتماد و اعتقاد کامل به این موضوع فکر کنید که رفاه، حق اولیه زندگی شماست، اتفاقات خارق العاده ای به وقوع می پیوندد، اتفاقاتی که قبلا هرگز ندیده بودید.
 1. اگر چیزی را که می خواهید، به کندی به سمتتان در حال حرکت است، تنها یک دلیل دارد: زمان بیشتری به نبود آن متمرکز شده اید تا بودنش.
 2. زندگی و افرادی که دوروبرتان است، دقیقا چیزی است که از کائنات خواسته اید، شما می توانید خواسته هایتان را مو به مو بنویسید، مکان هایی که دوست دارید حضور داشته باشید، افراد، سبک زندگی، شغل و …. بخواهید، باور کنید، بعد اجازه بدید که اتفاق بیفتند.
 3. وقتی باور دارید که چیزی دشوار است، کائنات دقیقا حالت دشوارتر آن موضوع را نشان می دهد و برعکس زمانی که اعتقاد دارید که کاری به راحتی انجام خواهد گرفت، کائنات شکل انجام راحتی آن موضوع را برای شما نشان می دهند.
 4. موضوع در رابطه با عمل نیست، بلکه در رابطه با هم ترازی ارتعاشات است.
 5. چیزی که آرزویش را دارید را بسیار زیاد باور داشته باشید، گویا هیچ راهی جز برآورده شدن برای شما ندارد.
 6. سعی کنید در هرلجظه اجساس بهتری نسبت به چند لحظه قبل در خود ایجاد کنید، حتی به اجبار.
 7. اگر در مورد چیزی هیجان زده نشده اید، پس در مسیر صحیح نیستید.
 8. وقتی روی خوبی ها تمرکز کنید، بهتر و بهتر می شوند.
 9. تمام احتمالات در مورد آینده، هم اکنون آماده وقوع هستند، دوست دارید خوبی هارا تجربه کنید یا اتفاقات ناگوار؟
 10. قول می دهیم که اگر بخاطر داشته هایتان شکرگزاری کنید و بنویسید، در طول 30 روز تغییرات چشمگیری خواهید داشت و اگر این کار را به مدت 6 ماه ادامه دهید، تغییرات بسیار قدرتمند خواهند بود، به طوری که اگر کسی شما را ببینید، کاملا متوجه تغییراتتان خواهد شد.
 11. بزرگترین هدیه ای که می توانید به هر شخصی که دوست دارید بدید، شادی درونی تان است.
 12. تمایل خود را برای تحمل ناملایمات و سختی ها کاهش دهید.
 13. ببخشید، چون شما سزاوارید.