قانون جذب استرهیکس

*درآمد شما میانگین درآمد 5 نفر از دوستان نزدیکتان می باشد.

* تفکراتی که مساوی با فعالیت باشند، منجر به موفقیت می شوند. زمانی که موفقیت را در زندگی ببینید، چه تاثیری در افکارتان خواهد داشت؟ افکار اوج می گیرند و این چرخه تکرار می شود، هربار که چرخه تکرار شود، قوی تو و تاثیرگذارتر از قبلی است، به همین دلیل است که همه چی بهتر و راحتتر می شود، فقط نیمه اولش سخته، بعد میفتید روی غلطک.

همه ی ما دارای فرکانس هستیم، هر لحظه در مورد هر چیزی که فکر می کنیم، ارتعاش خاصی را میفرستیم، وقیتی تصمیم می گیرید و روی آنچه که می خواهید تمرکز می کنید، دقیقا زمانی است که موفقیت به شما رو می آورد.اکثر مردم بیشتر وقتشان را صرف آنچه که نمی خواهند می کنند، معمولا اتفاقات تلخ گذشته را بارها و بارها تکرار می کنند و هر بار انگار دوباره آن اتفاق را تجربه می کنند.

آنتونی رابینز ” معنی حماقت این است که همان کارهای قبلی را انجام دهیم ولی انتظار نتایج متفاوت داشته باشیم. تا افکارتان را عوض نکنیم، زندگیمان عوض نخواهد شد. “

*افکار شما تا زمانی منفی هستند که خودآگاه را به سمت و سویی هدایت نکنید.تنها راه حل برای جلوگیری از افکار منفی، این است که مدام افکار مثبت را جایگزین کنیم.

*هر آنچه در ذهن انسان تصور شود، در دنیای واقعی اتفاق می افتد و سرعت و شدت اتفاقات بسته به مقدار گنجایش تصورات در ذهن می باشند.

* هر انرژی، انرژی مشابه خود را جذب می کند.

4 مرحله یادگیری :

*1* ناآگاهی و ناشایستگی : نمی دانیم که چه چیزی را نمی دانیم. مثلا اطلاعی نداریم که قانون جربی وجود دارد.

*2* آگاهی و ناشاسیتگی : می دانیم که نمی دانیم. یعنی می بینیم که

کسانی هستند که زندگی خوبی دارند، راحتتر پول در می آورند، سالمترند،

روابط بهتری دارند.اینجا می دانیم که یک چیزی هست که از آن بی اطلاعیم، می دانیم که یک سری قوانینی هست هست که اگر استفاده بکنیم، نتایج خوبی می گیریم.

*3*آگاهی و شایستگی : اطلاعات را پیدا می کنیم، قانون جذب یاد می گیریم و می دانیم که با استفاده از این قانون نتایج بسیار مثبتی خواهیم گرفت.

*4* ناآگاهی و شایستگی : معجزه در این مرحله رخ می دهد، هرچیزی که در مرحله سوم یاد گرفتید، به طور ناخودآگاه توسط ذهن، خود به خود انجام می شوند، بدون اینکه به زحمتی بیفتید و عمدا فکرتان را به موضوعی مشغول نمایید. آنقدر اطلاعات وارد ذهن شده که مغز اتوماتیک وار از قانون جذب استفاده می کند. تمام غایت قانون جذب، رسیدن به مرحله 4 است. برای این منظور 2 راه وجود دارد :

1.مطالعه، تکرار، تکرار، تکرار. حواستون باشه چیو دارید مدام تکرار می کنید.

2.در محیط قرار گرفتن . بارها از این مثال ها شنیدید که فلانی تو بازار چرخ هل میداد، فلانی دستفروش بود الان چه دبدبه کبکبه ای داره.

چرا شاگرد سوپرمارکت اونجوری نمیشه؟ اونم که داره زحمت میکشه. میدونید چرا؟ اون حمال توی بازار با چه کسایی در ارتباط بوده؟ با تاجرین.

به همین خاطر هست که زندگی اکثر آدما شبیه زندگی پدر و مادرشان است، مگر اینکه محیط زندگی شان عوض شود.

ادامه دارد …